Toronto Eesti Ühispangast

Toronto Eesti Ühispank asutati aastal 1954. See on kaasaegne mitmekülgseid teenuseid pakkuv finantsasutus. Liikmeid on meil üle viie tuhande.

Pakume kõrgetasemelist professionaalset teenindust nii inglise kui ka eesti keeles. Meie liikmed ei pea maksma panga põhiteenuste eest ning nad võivad meie juures kindlad olla, et pakume hoiustamis- ja laenuintressimäärasid, mis võistlevad parimatega finantsturul. Laenajad ja hoiustajad saavad ka osa panga tulust iga-aastaste laenuintressi tagasimaksete ja boonusintressi näol. Oleme uhked, et suudame leida paindlikke ja soodsaid lahendusi kõigile meie liikmete finantsküsimustele.

Pakume oma liikmetele võimalust teha oma pangatehinguid ilma kontorit külastamata. Deebetkaardiga saab raha kätte pangaautomaadist pea ükskõik millises maailmanurgas. Ostude eest võib sama kaardiga maksta nii Kanadas kui USAs. Internetipanga kaudu on võimalus maksta arveid ning teha pangasiseseid ülekandeid ühendatud kontode vahel. Deposiitide ja tasuta raha väljavõtmiste jaoks on olemas üle 2300 pangamasina, mis kuuluvad Exchange ja AccuLink süsteemi. Erinevate pangakontode puhul võib üles seada regulaarseid või ühekordseid elektroonilisi rahaülekandeid.

Neile, kes eelistavad silmast-silma oma pangaasju ajada, pakume personaalset ja professionaalset teenindust meie Toronto kontoris. Pakume laias valikus erinevaid teenuseid alates US dollarite hoiu- ja tšekikontodest kuni turvaliste ja kiirete rahaülekanneteni Eestisse. Panga partnerite kaudu saavad liikmed osa laiast valikust investeerimisvõimalustest, investeerida saab registreeritud pensionifondidesse, haridusfondidesse ja tulumaksuvabadesse säästuarvetesse.

Meie pank ei võta teenustasusid põhiteenuste pealt, mis tehakse kanada dollarites. Nagu näiteks tšekkide kinnitamine, ametlike tšekkide väljastamine kanada või US dollarites, jne. Ainult tehingud, mille puhul kontol pole katet, on tasustatud.

Klõpsa siia, kuidas saada Toronto Eesti Ühispanga liikmeks.

Email, Print, send to Twitter, send to Facebook, and more

Fatal error: Cannot declare class defaultcontent_condition, because the name is already in use in /home/estolob2/public_html/profiles/openpublic/modules/contrib/defaultcontent/plugins/defaultcontent_condition.inc on line 0