Kontod

Ükski konto Toronto Eesti Ühispangas ei ole seotud teenindustasude või kuumaksetega (välja arvatud US dollari tšekikäibega konto). Põhiteenused nagu deebetkaart, tšekkide kirjutamine, internetipangandus on kõigile tasuta. Puudub miinimumsaldo nõue.

Liikme aktsiakonto
Selleks et Toronto Eesti Ühispanga liikmeks saada tuleb osta $20 väärtuses aktsiaid.
Alla 21-aastaste aktsiakonto     
Toronto Eesti Ühispank kingib $20 dollarit aktsiakonto avamiseks.  Sama kehtib kontode kohta, mis on avatud lastele nende vanemate, vanavanemate või kellegi teise täiskasvanu poolt.
Nii kasvatame ühispangas peale uue liikmeskonna, kes juba varakult oskab oma rahaasjadega hästi ümber käia.
Personal 1 - tšekikäibega hoiukonto  
Konto on nii tšeki- kui säästuarve.  Intressi arvestatakse iga päeva lõpus kontojäägilt ja kantakse kontole kuu lõpus.  Kontolt võib kirjutada välja tšekke. Kontoga ühendatud deebetkaardiga võib maksta ostude eest terves Põhja-Ameerikas ja raha välja võtta.    
Kui te soovite välismaale reisides oma kontolt deebetkaardiga raha kätte saada, peaksite avama  Personal 1 konto.
Säästukonto   
Intressiarvestus käib iga päeva lõpus kontojäägilt ja kantakse kontole kuu lõpus. Säästukontoga saab arveldada nii kontoris kui internetipangas. Tšekikirjutamise õigus puudub, kuid väljastame vajadusel kinnitatud tšekke.
US dollari tšekikäibega konto
Sellelt kontolt on võimalik kirjutada tšekke US dollarites. Intressi arvestatakse kuu madalaima kontojäägi pealt ning kantakse kontole juuni ja detsembri lõpus. Erinevalt Personal 1 tšekikontost kaasneb tšekkide tellimisega ja iga tšeki kirjutamisega teenustasu. Deebetkaardi kasutamise võimalus puudub.
US dollari säästukonto
Intressi arvestatakse päeva madalaimalt kontojäägilt ning kantakse kontole kuu lõpus. Deebetkaardi kasutamise võimalus puudub.
Euro säästukonto     
Intressi arvestatakse päeva madalaimalt kontojäägilt ning kantakse kontole kuu lõpus. Deebetkaardi kasutamise võimalus puudub. Elektroonilisi rahaülekandeid ei saa teha, välja arvatud Eestisse kuni $5,000 CAD väärtuses.
Hoolduskontod noortele
Seda tüüpi konto avatakse tavaliselt lastele säästuarvena.  Konto hooldaja avab arve ning tema jääb selle arve eest vastutavaks, kuni ta loobub arve hooldamisest lapse kasuks.     
Circumstances occasionally arise when it is prudent for more than one person to have authority on a trust account.
Ühingute, organisatsioonide- ja ärikontod
Ontarios asuvad ja/või registreeritud ühingud, organisatsioonid ja väikeärid võivad avada konto Toronto Eesti Ühispangas samadel tingimustel ja samade teenustega, mida me pakume oma tavaliikmetele. Täpsem info siin.

Email, Print, send to Twitter, send to Facebook, and more

Fatal error: Cannot declare class defaultcontent_condition, because the name is already in use in /home/estolob2/public_html/profiles/openpublic/modules/contrib/defaultcontent/plugins/defaultcontent_condition.inc on line 0