Karjäärid

Töötamine Toronto Eesti Ühispangas

Meeskonnatöö on meie edu põhialuseks. Meile on tähtsad tehtud töö, meie kaastöötajad ja meie kogukond.

Meie jaoks on liikmed esmased ja me anname oma parima nende finantsvajaduste nimel. Me näitame, et me hoolime ja me pakume personaalset teenust, et tulla vastu iga liikme ainulaadsetele vajadustele. Aitame oma liikmeid igapäevase pangandusega; oma raskelt teenitud raha säästmise ja investeerimisega; ja nende unistuste rahastamisega, olgu see siis nende esimene maja, auto või üliõpilaslaen.

Otsime nutikaid, loovaid, ettevõtlikke meeskonnategijaid, kes hoolivad oma klientidest ja kogukonnast. Kes soovivad oma jälge maha jätta  ja kes on valmis meid järgmisele tasandile viima.

Kas tahad liituda dünaamilise, kogukonnapõhise finantsasutusega, kelle jaoks liikmete eest hoolitsemine on südameasjaks, ning kes on valmis pingutama, et leida iga liikme jaoks õige rahaline lahendus? Allpool võid leida tööpakkumisi.

Toronto Eesti Ühispangast

Toronto Eesti Ühispank on pakkunud finantsteenuseid peamiselt Eesti kogukonna liikmetele Kanadas ja nüüd ka teistele juba üle 65 aasta. Meie ainulaadset kombinatsiooni kõrgetasemelisest klienditeenindusest, igapäevasest tasuta pangandusest ja väga konkurentsivõimelistest intressimääradest on raske lüüa. See on nagu erapangandus kõigile ... kuid ilma kõrgete tasudeta. Kuna meie liikmed (kliendid) on ka selle sama panga omanikud, puudub aktsionäride ja klientide huvide vahel vastuolu. Saame 100% keskenduda oma liikmetele parima võimaliku teeninduse pakkumisele. Ja loomulikult on meie liikmetel kui ühispanga omanikel õigus osa saada kasumist, mis makstakse välja kord aastas.

Seistes tugeva vundamendi peal - ligi 5000 liiget, 146 miljonit dollarit varasid ja tugevaid finantsmarginaalid - on meie ühispank valmis järgmise kasvuetapi jaoks

Tööpakkumised

Klienditeenindaja

 

Get in Touch