Toronto Eesti Ühispangast

Toronto Eesti Ühispank asutati aastal 1954. See on kaasaegne mitmekülgseid teenuseid pakkuv finantsasutus. Liikmeid on meil üle viie tuhande.

Miks hakata ühispanga (ehk ühistupanga) liikmeks

Liikmena saab sinust panga osaomanik ning meie kohus on panga tegevusest sulle igal aastal aru anda. Ühispankasid iseloomustab põhimõte oma edu liikmetega jagada. Kui meie teenime, siis teenid ka sina. Meie jaoks on inimesed esikohal suurte kasumite ees. Teenitud tulu jagatakse liikmetega, lisaks pakume  tasuta kontosid ja suurepäraseid hoiuste ja laenude intressimäärasid.

Täisteenindusega pangandus

Pakume kõrgetasemelist professionaalset teenindust nii inglise kui ka eesti keeles. Pakutavad pangateenused on enamuses samasugused nagu igas teises pangas, välja arvatud see, et kõik põhiteenused on olenemata vanusest kõigile liikmetele tasuta. Pakume hoiustamis- ja laenuintressimäärasid, mis võistlevad parimatega finantsturul. Oleme uhked, et suudame leida paindlikke ja soodsaid lahendusi kõigile meie liikmete finantsküsimustele.

Pakume oma liikmetele võimalust teha oma pangatehinguid ilma kontorit külastamata. Deebetkaardiga saab raha kätte pangaautomaadist pea ükskõik millises maailmanurgas. Internetipanga kaudu on võimalus maksta arveid ning teha Kanada-siseseid rahaülekandeid Interac e-Transfer abil. Deposiitide ja tasuta raha väljavõtmiste jaoks on olemas üle 3300 pangamasina, mis kuuluvad Exchange süsteemi – see on suuruselt teine Kanadas. Panga partnerite kaudu saavad liikmed osa laiast valikust investeerimisvõimalustest, investeerida saab registreeritud pensionifondidesse, haridusfondidesse ja tulumaksuvabadesse säästuarvetesse.

Meile on tähtis, et suudame oma personaalse teenindusega pakkuda kindlustunnet, et sinu raha eest kantakse parimat hoolt.

Klõpsa siia, kuidas saada Toronto Eesti Ühispanga liikmeks.

 

Get in Touch