Kontod ja Teenused

Kontod

Toronto Eesti Ühispanga liikmeks saamiseks tuleb avada liikme aktsiakonto, kuhu peab ostma $20 väärtuses aktsiaid. Alla 21-aastastele liikmetele kingib pank omalt poolt vajaminevad aktsiad. Ükski konto Toronto Eesti Ühispangas ei ole seotud teenindustasude või kuumaksetega (välja arvatud US dollari tšekikäibega konto). Põhiteenused nagu deebetkaart, tšekkide kirjutamine, internetipangandus on kõigile tasuta. Puudub miinimumsaldo nõue.

Pakume erinevaid kontosid. Meil on olemas tšekikäibega hoiukontod, mida võib ühendada deebetkaardiga ja mida saab kasutada elektroonilisteks ülekanneteks (kaasa arvatud e-transfers). Kõrgema intressiga säästukontod on mõeldud raha kogumiseks, et seda sealt vajadusel kergelt kätte saada. Pakume ka USA ja Euro kontosid. USA kontode puhul võib valida tšekikäibega või säästukonto vahel (deebetkaart ja e-transfers ei tööta seal). Euro kontod on mõeldud reisilt järele jäänud raha deponeerimiseks, et järgmise reisi ajal ei oleks vaja jälle tegeleda rahavahetusega. Elektroonilisi rahaülekandeid Euro kontolt ei saa teha, välja arvatud Eestisse kuni $5,000 CAD väärtuses.

Meil on olemas noortele mõeldud hoolduskontod, mille eesmärgiks on tavaliselt lastele säästude kogumine näiteks edaspidiseks hariduseks.

Ontarios asuvad ja/või registreeritud ühingud, organisatsioonid ja väikeärid võivad avada konto Toronto Eesti Ühispangas samadel tingimustel ja samade teenustega, mida me pakume oma tavaliikmetele.

Deebetkaart töötab tšekikäibega hoiukontodega (ainult Kanada dollarites).


 

Get in Touch